obraz


/*poczatek_silder*/
/*end_silder*/

Strony związane z hasłem 'łazy':

 • .:: Moja Hodowla Gołębi Pocztowych - Morel Bartosz ::. »

  Witam. Strona poświęcona jest mojej hodowli gołębi pocztowych. Można tu znaleźć galerię, moje wyniki, historię hodowli i wszelkie nowości ;)Gorąco zapraszam do zwiedzania oraz wpisów do księgi gości. Zapraszam także do odwiedzania oficjalnej

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PZHGP Oddział Jura Łazy - 0134 »

  Początki hodowli gołębi pocztowych w Łazach sięgają pierwszych lat minionego stulecia. Jednak narodziny życia organizacyjnego datuje się od utworzenia w 1955 roku Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Oddział Łazy liczącego wówczas ok. 15 członków, obecnie zaś noszącego statutową nazwę Sekcja Łazy.
  W roku 2010r ponownie zawiązuje sie Oddział jura Łazy wchodzący w skład Okręgu Śląsk Wschód.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • .:: Gołębie Pocztowe - Andrzej Miklas ::. »

  Pierwsze gołębie nabywałem od miejscowych hodowców. Z biegiem lat zacząłem sprowadzać ptaki z uznanych hodowli w Polsce, Niemczech, Holandii m.in. rasy MEULEMANS, JANSSEN. W hodowli znajdują się również gołębie z hodowli nieżyjącego już Jerzego Mateja.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PZHGP Okręg Śląsk Wschód »

  Nowo powstała strona Okręgu Śląsk Wschód zrzeszający dziesięć oddziałów z danego regionu. Zapraszamy od odwiedzania strony.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • .:: Gołębie Pocztowe - Ireneusz Kowalski ::. »

  Witam, jestem hodowcą gołębi pocztowych Oddziału Jura Łazy od 2005 roku.Gołębiami interesowałem się od zawsze. Pierwsze kroki w lotowaniu stawiałem u boku Kol.Mania Jerzy Oddział Dąbrowa Górnicza.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »