obraz


/*poczatek_silder*/
/*end_silder*/

Strony z PageRank 2:

 • STOP SPRZEDAŻY CUDZYCH GOLĘBI NA ALLEGRO!! - Petycja Online »

  STOP SPRZEDAŻY CUDZYCH GOLĘBI NA ALLEGRO! !
  Petycje tą kieruje do pracowników portalu aukcyjnego Allegro. pl aby nie akceptowali aukcji osób, które za pośrednictwem tego portalu aukcyjnego próbują sprzedać nie swoja własność.
  A mianowicie chodzi o gołębie przywłaszczone bez karty własności wobec sprzedażny gołębi na Allegro nie mam nic przeciwko jeśli przy każdym wystawionym gołębiu znajdzie się zdjęcie karty własności lub w opisie aukcji będzie podany jego całkowity nr obrączki. A sprzedaż cudzej własności za pomocą tego portalu zgodnie z regulaminem jest nie niemożliwa. Wiec my hodowcy gołębi prosimy o nie akceptowanie takich aukcji lub usuwanie ich.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Maściucha Polskiego »

  Nasze stowarzyszenie powstało w 1994r. kiedy to kol. Zbigniew Gilarski wraz z garstką entuzjastów założyli „Korespondencyjny KLUB MAŚCIUCHA POLSKIEGO”. Początki nie były łatwe. Brakowało zarówno poparcia jak i zrozumienia dla tej nowatorskiej działalności. Tylko nieliczna grupa hodowców w pełni zdawała sobie sprawę z tragicznego stanu niektórych ras polskich. Do tych ras należał również maściuch polski.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fascynujący mózg gołębia »

  „Przeliczając na wagę ciała, Columba livia jest jednym z najsprytniejszych i fizycznie najlepiej przystosowanych stworzeń w królestwie zwierząt”

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »