obraz


/*poczatek_silder*/
 • .:: Gołębie Pocztowe Mistrzowie Sprintu - Pałka M.T.M ::.
  .:: Gołębie Pocztowe Mistrzowie Sprintu - Pałka M.T.M ::.

  „Gołębie pocztowe – dla jednych to ptaki, dla innych historyczni dostarczyciele poczty a dla jeszcze innych hobby.
  Dla mnie to życiowa pasja, z którą budzę się co dziennie rano i zasypiam, to moje całe życie. ”
  Witam serdecznie na mojej stronie wszystkich kolegów hodowców miłośników naszego wspaniałego Sportu.
  Nazywam się Tadeusz Pałka jestem Hodowcą gołębi pocztowych pochodzę z Lubania Śląskiego. Na stronie przedstawiam moje osiągnięcia i moją hodowlę życzę miłej lektury.

 • Wspólny Gołębnik - Niemodlin
  Wspólny Gołębnik - Niemodlin

  Witam na stronie internetowej Wspólnego Gołębnika Niemodlin. Gołębnik położony jest we wsi Oldrzyszowice ok 4km od Lewina Brzeskiego Gołębnik w tej chwili ma wymiar 8x2. 5 metra i posiada ok 260 siodełek. Pojemność gołębnika na ten moment to ok 200 młodych.

 • .:: kazimierzhodowca - gołębie pocztowe - Kazimierz Skrzypek ::.
  .:: kazimierzhodowca - gołębie pocztowe - Kazimierz Skrzypek ::.

  Moja hodowla gołębi pocztowych. Wyniki z lotów, galerie zdjęć, rysunki gołębników. Zapraszam.

/*end_silder*/
start

.:: Hodowla Gołębi Pocztowych - Wróbel Michał, Patryk ::.

.:: Hodowla Gołębi Pocztowych - Wróbel Michał, Patryk ::. Hodowla gołębi w naszej rodzinie ma bardzo duże już korzenie. Zajmował się już nimi nasz pradziadek, który przekazał swoje hobby swojemu synowi, a naszemu dziadkowi Johannowi, który zaszczepił swoich wnuków tym wspaniałym hobby. Starszy z braci Michał gołębiami zaczął zajmować się już w 2001 roku, aby rok później zapisać się do PZHGP i brać czynny udział w lotach. Początki były trudne. Lotowanie na tzw. tradycyjny zegar dla mało doświadczonych hodowców jest niezwykle trudne, a mimo tego notowaliśmy już drobne, ale dla nas ważne wyniki. Pierwszy wielki sukces zanotowany został w 2006 roku, kiedy to zostaliśmy Mistrzami Oddziału 0258- Łubniany w lotach gołębi młodych. Od 2007 roku młodszy z braci Patryk także dołączył do prowadzenia hodowli gołębi pocztowych. Patryk do PZHGP wstąpił w 2008 roku i od tego właśnie czasu hodowla widnieje pod nazwą: Wróbel Michał, Patryk. Czerpiemy z pomocy innych bardziej doświadczonych hodowców. Piersze drzwi do profesjonalnego lotowania otworzył nam nasz wujek Józef Wystub, który udzielał nam pierwszych wskazówek. Wciąż się uczymy, a sukcesy naszej hodowli są z pewnością dużą zasługą Georga Koziol oraz Ks. Jerzego Kostorza. Współpraca m. in. z tymi hodowcami sprawiła, iż wciąż się rozwijamy i dążymy do zdobywania najwyższych trofeów. W 2012 roku można powiedzieć, iż obchodziliśmy jubileusz naszej hodowli. To właśnie w tym roku zanotowaliśmy największe sukcesy. Mistrzostwo Oddziału, Okręgu, V-ce Mistrzostwo Okręgu oraz V-ce Mistrzostwo Regionu V oraz V-ce MISTRZOSTWO POLSKI W LOTACH GOŁĘBI MŁODYCH 2012!!!

Szczegóły strony mpwrobel.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę mpwrobel.pl:

.:: Hodowla Gołębi Pocztowych - Wróbel Michał, Patryk ::.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 25 Odwiedziny googlebot 311 Odwiedziny ask 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: